Aby zakończyć posiadanie rachunku oszczędnościowego w Santander Consumer Banku, konieczne jest złożenie dyspozycji zamknięcia konta w formie pisemnej. Jednak nawet bez konieczności opuszczania domu można łatwo dopełnić wszelkich formalności, ponieważ bank umożliwia załatwienie tego rodzaju sprawy online. Dowiedz się, jak zakończyć rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku oraz kiedy jest to możliwe.

Umowa na rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku jest zawierana na czas nieokreślony. Dlatego też istnieje możliwość, że w trakcie trwania umowy zechcemy zamknąć konto, np. z powodu lepszej oferty w innym banku lub gdy zgromadzone na nim oszczędności staną się nam potrzebne. Warto być świadomym, że istnieje trzy różne sposoby zamknięcia rachunku oszczędnościowego w Santander Consumer Banku: przez Internet, osobiście w oddziale banku, oraz za pośrednictwem korespondencji. Poniżej przedstawiamy instrukcje dotyczące zamknięcia konta przy użyciu każdej z tych metod.

Jak zamknąć rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku przez internet krok po kroku?

Rozpocznijmy od omówienia procesu zamykania konta oszczędnościowego w Santander Consumer Banku przez internet, ponieważ jest to niewątpliwie najbardziej wygodna metoda załatwiania formalności.

Aby dokonać zamknięcia rachunku, konieczne jest złożenie pisemnego wypowiedzenia umowy w banku. W tym celu wystarczy wypełnić gotowy formularz, który dostępny jest na stronie internetowej Santandera. Następnie można go dostarczyć do banku, a to wszystko można zrealizować online.

Oto kroki, jak zamknąć rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku krok po kroku przez internet:

 • Przejdź na stronę internetową Santander Consumer Bank i znajdź formularz wypowiedzenia umowy rachunku oszczędnościowego. Możesz go znaleźć w sekcji: Strona główna → Jeśli już masz → Rachunek oszczędnościowy → Dokumenty → Inne.
 • Pobierz formularz wypowiedzenia na komputer i go wydrukuj.
 • Wypełnij formularz wypowiedzenia (pamiętaj, aby wpisać numer konta, na które bank ma przelać zgromadzone środki), a następnie własnoręcznie podpisz dokument.
 • Zrób zdjęcie lub skanuj wypełniony i podpisany formularz.
 • Ponownie odwiedź stronę internetową banku i wybierz sekcję: Strona główna → Jeśli już masz → Rachunek oszczędnościowy → Wysyłanie dyspozycji.
 • Za pomocą widocznego na stronie formularza kontaktowego prześlij skan lub zdjęcie wypowiedzenia umowy. W formularzu kontaktowym podaj również swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Jak zamknąć rachunek oszczędnościowy w Consumer Banku w oddziale krok po kroku?

Jeśli z jakiegoś powodu nie preferujesz zamknięcia rachunku online, możesz również załatwić tę sprawę osobiście w oddziale banku. W tym przypadku będziesz potrzebować dwóch dokumentów:

 • Dowód osobisty – niezbędny do potwierdzenia Twojej tożsamości.
 • Formularz wypowiedzenia umowy rachunku oszczędnościowego – jeśli nie pobierzesz go ze strony internetowej banku, otrzymasz go w oddziale, gdzie będziesz musiał go wypełnić oraz podpisać na miejscu.

Pamiętaj!
Podczas składania rezygnacji z rachunku oszczędnościowego w oddziale Santander Consumer Banku, zaleca się poproszenie pracownika o przekazanie kopii wypełnionego formularza wypowiedzenia umowy.

Jak zamknąć konto oszczędnościowe w Santander Consumer Banku korespondencyjnie krok po kroku?

Istnieje również opcja zamknięcia rachunku oszczędnościowego w Santander Consumer Banku za pomocą korespondencji. Aby to zrealizować, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

Pobierz formularz wypowiedzenia umowy rachunku oszczędnościowego ze strony internetowej banku, a następnie wydrukuj go, wypełnij i podpisz.

Wykonaj skan wypełnionego i podpisanego formularza wypowiedzenia.

Umieść oryginalny dokument w kopercie i wyślij go pocztą lub kurierem na adres korespondencyjny banku: Santander Consumer Bank S.A., 54-202 Wrocław, ul. Legnicka 48 B. Jeśli zależy Ci na potwierdzeniu dostarczenia przesyłki, wyślij list za potwierdzeniem odbioru.

Zachowaj skan pisma dla własnych dokumentacji.

Dzięki tym krokom możliwe jest zrealizowanie zamknięcia rachunku oszczędnościowego w Santander Consumer Banku drogą korespondencyjną.

Zobacz ranking najlepszych kont osobistych!

Jak zamknąć rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku poprzez infolinię krok po kroku?

Jeśli rozważasz zamknięcie konta oszczędnościowego w Santander Consumer Banku za pośrednictwem infolinii, to niestety musimy przekazać niepomyślną informację – nie jest to możliwe. Wynika to z faktu, że proces zamknięcia takiego rachunku wymaga złożenia wypowiedzenia umowy w formie pisemnej.

Warto jednak pamiętać, że po złożeniu rezygnacji z konta online lub za pośrednictwem korespondencji, z pewnością otrzymasz telefon od banku. Konieczne jest potwierdzenie wypowiedzenia umowy przez pracownika Centrum Telefonicznego Banku. Dlatego zaleca się odebranie tego połączenia, ponieważ dopóki bank nie potwierdzi Twojej dyspozycji zamknięcia rachunku, procedura nie zostanie zrealizowana.

Ciąg dalszy artykułu poniżej

Powiązane artykuły

Santander Consumer Bank promocja 400 zł

Santander Consumer Bank da Ci 400zł do Biedronki za aktywności na karcie kredytowej (plus 360zł cashbacku)

by | maj 26, 2024 | Karty bankowe,Promocje bankowe,Santander Consumer Bank,Zarabiaj | 0 Comments

Przed nami nowa promocja organizowana przez Santander Consumer Bank, specjalizujący się w kredytach. W ramach promocji, za założenie karty kredytowej i płacenie nią za...

Jak zamknąć konto oszczędnościowe w Santander Consumer Banku

Jak zamknąć konto oszczędnościowe w Santander Consumer Banku?

by | sty 13, 2024 | Konta bankowe,Oszczędzaj,Santander Consumer Bank | 0 Comments

Aby zakończyć posiadanie rachunku oszczędnościowego w Santander Consumer Banku, konieczne jest złożenie dyspozycji zamknięcia konta w formie pisemnej. Jednak nawet bez...

Kredyt konsolidacyjny w Santander Consumer Bank

Kredyt konsolidacyjny w Santander Consumer Bank. Szczegóły oferty i opinie o konsolidacji w SCB

by | sty 12, 2024 | Konsolidacja,Santander Consumer Bank,Zadłużenie | 0 Comments

Zaproponowany przez Santander Consumer Bank kredyt konsolidacyjny umożliwia łączenie różnych zobowiązań kredytowych i zamianę kilku dotychczasowych rat na jedną. Ta...

Jak otworzyć konto oszczędnościowe w Santander Consumer

Jak otworzyć konto oszczędnościowe w Santander Consumer?

by | sty 12, 2024 | Inwestuj,Konta bankowe,Oszczędzaj,Santander Consumer Bank | 0 Comments

Dowiedz się, jak otworzyć konto oszczędnościowe w Santander Consumer Bank, korzystając z atrakcyjnej oferty z wysokim oprocentowaniem rachunku, który umożliwi Ci...

Jak zablokować czasowo kartę w Santander Consumer Banku

Jak zablokować czasowo kartę w Santander Consumer Banku?

by | sty 11, 2024 | Karty bankowe,Santander Consumer Bank | 0 Comments

Blokada czasowa karty płatniczej polega na tymczasowym wyłączeniu możliwości jej użycia. W Santander Consumer Banku oferujemy Ci możliwość samodzielnego zablokowania...

Kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku

Kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku. Oferta, koszt i ogólne informacje o produkcie

by | sty 11, 2024 | Gotówkowe,Santander Consumer Bank | 0 Comments

Cztery różne opcje kredytów samochodowych oferowane przez Santander Consumer Bank umożliwiają dostosowanie sposobu finansowania zakupu pojazdu do indywidualnych potrzeb...

Santander Consumer Bank przelewy sesje Elixir przychodzące i wychodzące

Santander Consumer Bank przelewy – sesje Elixir przychodzące i wychodzące

by | sty 10, 2024 | Konta bankowe,Santander Consumer Bank | 0 Comments

Chciałbyś dowiedzieć się, kiedy przelew z konta w Santander Consumer Banku dotrze do Ciebie? A może zastanawiasz się, kiedy opłacić ratę kredytu w tym banku, aby...

Konto oszczędnościowe w Santander Consumer Bank

Konto oszczędnościowe w Santander Consumer Bank. Oferta, koszt i ogólne informacje o produkcie

by | sty 10, 2024 | Inwestuj,Konta bankowe,Oszczędzaj,Santander Consumer Bank | 0 Comments

W Banku Santander Consumer możesz założyć konto oszczędnościowe bez konieczności opuszczania swojego domu. Dodatkowo, w ramach aktualnej promocji, masz szansę...

Ile trwa zamknięcie konta oszczędnościowego w Santander Consumer Banku?

Bez wątpienia istotne jest dla Ciebie poznanie czasu, jaki zajmuje zamknięcie rachunku oszczędnościowego w Santander Consumer Banku. Zgodnie z warunkami umowy, rozwiązanie następuje z dniem kolejnym po dniu, w którym Bank potwierdził dyspozycję wypowiedzenia umowy.

Co to oznacza? Jeśli zdecydujesz się złożyć wypowiedzenie umowy w oddziale banku, konto zostanie zamknięte już następnego dnia. Natomiast, jeśli wybierzesz inną metodę, tj. złożysz dyspozycję online lub korespondencyjnie, zamknięcie rachunku nastąpi dopiero na dzień po telefonicznym potwierdzeniu dyspozycji. Wszystko zależy zatem od czasu, w którym bank skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Oczywiście, przesłanie wypowiedzenia drogą elektroniczną przyspieszy ten proces.

Co do kosztów, związanych z zamknięciem konta oszczędnościowego w Santander Consumer Banku, zgodnie z warunkami umowy jest to usługa całkowicie bezpłatna.

Szukasz alternatywy? Poznaj naszą ofertę kredytów konsolidacyjnychW jakich sytuacjach można zamknąć konto w Santander Consumer Banku w trybie natychmiastowym?

Aby zamknąć konto w banku ze skutkiem natychmiastowym, zwłaszcza dotyczy to kont osobistych, gdzie standardowy okres wypowiedzenia umowy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR) wynosi 30 dni, konieczne jest podjęcie specyficznych kroków.

W przypadku Santander Consumer Banku, warunki umowy rachunku oszczędnościowego są sformułowane w taki sposób, że umożliwiają zamknięcie konta w dowolnym momencie trwania umowy, a skutek jest niemal natychmiastowy. Konto zostanie zamknięte już na drugi dzień po potwierdzeniu dyspozycji wypowiedzenia umowy przez bank.

Dla osób poszukujących natychmiastowego zamknięcia konta, takie warunki mogą być istotne i korzystne. Warto jednak pamiętać, żeby w takiej sytuacji skonsultować się z przedstawicielem banku w celu uzyskania pełnej informacji na temat procedur i możliwości związanych z zamknięciem rachunku ze skutkiem natychmiastowym.

Ciąg dalszy artykułu poniżej

Powiązane artykuły

BNP Paribas promocja 530 zł

Skorzystaj z darmowego bonusu od BNP Paribas. Dostaniesz aż 530 zł 

by | maj 28, 2024 | BNP Paribas Bank Polska,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Oto najnowsze wiadomości ze świata promocji: BNP Paribas wprowadza nową promocję "Gorący bonus", w której oferuje aż 530 zł premii za spełnienie określonych warunków....

Santander Bank Polska promocja 600 zł

Chcesz 600 zł na dowolne zakupy? Oto jak to możliwe

by | maj 27, 2024 | Konta bankowe,Promocje bankowe,Santander Bank Polska,Zarabiaj | 0 Comments

Santander Bank Polska rozpoczyna wakacyjny okres z hukiem, oferując aż 600 zł za otwarcie konta osobistego i spełnienie kilku prostych warunków. Promocja ta jest...

VeloBank promocja 600 zł

Wysoki BONUS od VeloBank. Zapewnij sobie dodatkowy bonus pieniężny . Otrzymasz 600 zł w tym 60 zł po 2 dniach

by | maj 27, 2024 | Konta bankowe,Promocje bankowe,VeloBank,Zarabiaj | 0 Comments

I takie zmiany lubimy! W popularnej w ostatnich miesiącach promocji VeloBanku, nadal możesz zgarnąć aż 600 złotych, ale teraz pierwsze 60 zł otrzymasz od razu w ciągu 2...

PKO Bank Polski promocja 300 zł

Dostaniesz nawet 300zł od PKO BP za założenie darmowego konta i robienie zakupów kartą Visa

by | maj 27, 2024 | Konta bankowe,PKO Bank Polski,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

To już druga edycja promocji od PKO BP, w której możesz zyskać nawet 300 zł w formie 5% zwrotu za płatności kartą. Premia podzielona jest na 6 miesięcy (maksymalnie 50...

ING Bank Śląski promocja 500 zł

Odbierz 500zł od ING za założenie konta i 2 proste aktywności

by | maj 26, 2024 | Konta bankowe,mBank,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Bank ING przedłuża promocję, w której utrzymuje rekordową stawkę (jak na nich), czyli kwotę 500 zł dla nowych i powracających klientów, którzy teraz otworzą konto....

mBank promocja 720 zł

Super oferta dla nowych klientów banku aż 720zł od mBanku za testowanie ich eKonta do usług

by | maj 26, 2024 | Konta bankowe,mBank,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Ale to dopiero niespodzianka! mBank pozytywnie nas zaskoczył, dorzucając do podstawowej promocji, gdzie można zgarnąć 520 złotych, niezły bonus: 200 złotych w e-kodach...

mBank promocja 530 zł

Wypróbuj eKonto do usług i zgarnij 530zł od mBanku

by | maj 26, 2024 | Konta bankowe,mBank,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

eKonto do usług to nowe konto w mBanku, które pojawiło się w ofercie od 3 kwietnia 2024 roku. Jeśli się na nie zdecydujesz, będziesz mógł nadal korzystać z darmowych...

Millennium Bank promocja 600 zł

Możesz dostać nawet 600zł od banku Millennium za aktywne korzystanie z ich konta osobistego

by | maj 25, 2024 | Bank Millennium,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Oto największa premia od banku Millennium! Do tej pory można było zdobyć maksymalnie 500 zł, ale w tej promocji bank oferuje aż 600 zł. Pierwsze 300 zł można zdobyć w...

Bank Pekao SA promocja 200 zł

Dostaniesz 200 zł od Pekao tylko za to, że pójdziesz do sklepu.

by | maj 25, 2024 | Bank Pekao S.A.,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

To kolejna edycja popularnej promocji Banku Pekao S.A. Jej największą zaletą nie jest wysokość bonusu, lecz wyjątkowo proste warunki. Wystarczy dokonać 5 płatności...

BNP Paribas konto osobiste promocja 490 zł

Załóż konto, wymieniaj waluty i weź 490zł od BNP Paribas

by | maj 22, 2024 | BNP Paribas Bank Polska,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

W obecnej promocji możesz zgarnąć bonus o wartości 490 zł – i wszystko to otrzymasz przelewem na swoje nowe konto. Żadnych voucherów, bonów ani kodów – wyłącznie...

Alior Bank promocja

Odbierz nawet 500 złotych za założenie konta w Alior Banku

by | maj 22, 2024 | Alior Bank,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Kto ma ochotę na atrakcyjny bonus od Alior Banku? Teraz każdy nowy i powracający klient może zgarnąć nawet 500 zł. Wszystko na jasnych i przejrzystych zasadach.Nie...

Ile cyfr ma numer konta jak to sprawdzić

Ile cyfr ma numer konta – jak to sprawdzić?

by | maj 13, 2024 | Konta bankowe | 0 Comments

Ile cyfr ma numer konta bankowego? Zasadniczo 26, a poszczególne sekwencje następujących po sobie liczb niekoniecznie są przypadkowe. Dodając do numeru rachunku kod PL,...

Co ze środkami pozostałymi na rachunku przy zamknięciu?

Jeśli planujesz zamknąć rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku, istnieje opcja wcześniejszego przelania zgromadzonych środków na konto w innym banku przed złożeniem wypowiedzenia umowy. Warto jednak podkreślić, że w przypadku braku takiej dyspozycji ze strony klienta, środki te nie zostaną utracone. Bank ma obowiązek zwrócić całą kwotę na wskazane konto, zgodnie z informacjami zawartymi w dyspozycji wypowiedzenia umowy rachunku.

Należy pamiętać o ważnym szczególe: przy wypełnianiu formularza wypowiedzenia umowy rachunku, konieczne jest poprawne wpisanie numeru konta, na który bank ma zwrócić zgromadzone środki. Dbając o dokładność danych, można uniknąć ewentualnych komplikacji w procesie zamknięcia rachunku oszczędnościowego.

Czy można zamknąć konto oszczędnościowe w Santander Consumer Banku przy zajęciu komorniczym?

Jednym z powodów, dla których klient może chcieć zamknąć rachunek oszczędnościowy, może być zajęcie komornicze dokonane na tym koncie. Komornik ma prawo zająć nie tylko środki z konta osobistego, ale również z rachunków typowo depozytowych. W obu przypadkach zajęcie to skutkuje blokadą konta, ograniczając dostęp do zgromadzonych na nim środków.

Aby rozwiązać ten problem, możliwym rozwiązaniem może być likwidacja konta w Santander Consumer Banku. Jest to możliwe zgodnie z art. 730 Kodeksu cywilnego, który stwierdza, że rozwiązanie umowy rachunku bankowego zawartej na czas nieokreślony może nastąpić w dowolnym czasie w wyniku wypowiedzenia przez którąkolwiek ze stron. Nie istnieje przepis, który wykluczałby zamknięcie rachunku zajętego przez komornika.

Jaka jest różnica między lokatą a kontem oszczędnościowym?

O czym należy pamiętać podczas zamykania rachunku w Santander Consumer Banku?

Jeśli zdecydujesz się zamknąć rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku, pamiętaj o trzech kluczowych kwestiach:

 • Upewnij się, że dyspozycja wypowiedzenia umowy została złożona prawidłowo. Na przykład, musi być podpisana przez Ciebie osobiście, z zachowaniem zgodności z podpisem umieszczonym na umowie.
 • W treści wypowiedzenia podaj numer konta, na które bank ma przelać zgromadzone środki. To istotne, aby proces zamknięcia konta przebiegał zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
 • Odbierz telefon od banku w celu potwierdzenia złożenia dyspozycji zamknięcia rachunku. Ten etap jest istotny, ponieważ bank wymaga telefonicznego potwierdzenia, aby zrealizować zamknięcie rachunku.

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że umowa rachunku oszczędnościowego może zawierać zgody marketingowe. Jeśli nie chcesz otrzymywać ofert od Santandera po zamknięciu konta, musisz wycofać te zgody. Możesz to zrobić poprzez kontakt z infolinią, osobiste odwiedzenie oddziału banku lub przesłanie stosownego oświadczenia na adres mailowy banku.

Sprawdź aktualną ofertę darmowych pożyczek online

Sprawdź podobne artykuły

BNP Paribas promocja 530 zł

Skorzystaj z darmowego bonusu od BNP Paribas. Dostaniesz aż 530 zł 

by | maj 28, 2024 | BNP Paribas Bank Polska,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Oto najnowsze wiadomości ze świata promocji: BNP Paribas wprowadza nową promocję "Gorący bonus", w której oferuje aż 530 zł premii za spełnienie określonych warunków....

Santander Bank Polska promocja 600 zł

Chcesz 600 zł na dowolne zakupy? Oto jak to możliwe

by | maj 27, 2024 | Konta bankowe,Promocje bankowe,Santander Bank Polska,Zarabiaj | 0 Comments

Santander Bank Polska rozpoczyna wakacyjny okres z hukiem, oferując aż 600 zł za otwarcie konta osobistego i spełnienie kilku prostych warunków. Promocja ta jest...

VeloBank promocja 600 zł

Wysoki BONUS od VeloBank. Zapewnij sobie dodatkowy bonus pieniężny . Otrzymasz 600 zł w tym 60 zł po 2 dniach

by | maj 27, 2024 | Konta bankowe,Promocje bankowe,VeloBank,Zarabiaj | 0 Comments

I takie zmiany lubimy! W popularnej w ostatnich miesiącach promocji VeloBanku, nadal możesz zgarnąć aż 600 złotych, ale teraz pierwsze 60 zł otrzymasz od razu w ciągu 2...

PKO Bank Polski promocja 300 zł

Dostaniesz nawet 300zł od PKO BP za założenie darmowego konta i robienie zakupów kartą Visa

by | maj 27, 2024 | Konta bankowe,PKO Bank Polski,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

To już druga edycja promocji od PKO BP, w której możesz zyskać nawet 300 zł w formie 5% zwrotu za płatności kartą. Premia podzielona jest na 6 miesięcy (maksymalnie 50...

ING Bank Śląski promocja 500 zł

Odbierz 500zł od ING za założenie konta i 2 proste aktywności

by | maj 26, 2024 | Konta bankowe,mBank,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Bank ING przedłuża promocję, w której utrzymuje rekordową stawkę (jak na nich), czyli kwotę 500 zł dla nowych i powracających klientów, którzy teraz otworzą konto....

mBank promocja 720 zł

Super oferta dla nowych klientów banku aż 720zł od mBanku za testowanie ich eKonta do usług

by | maj 26, 2024 | Konta bankowe,mBank,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Ale to dopiero niespodzianka! mBank pozytywnie nas zaskoczył, dorzucając do podstawowej promocji, gdzie można zgarnąć 520 złotych, niezły bonus: 200 złotych w e-kodach...

mBank promocja 530 zł

Wypróbuj eKonto do usług i zgarnij 530zł od mBanku

by | maj 26, 2024 | Konta bankowe,mBank,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

eKonto do usług to nowe konto w mBanku, które pojawiło się w ofercie od 3 kwietnia 2024 roku. Jeśli się na nie zdecydujesz, będziesz mógł nadal korzystać z darmowych...

Santander Consumer Bank promocja 400 zł

Santander Consumer Bank da Ci 400zł do Biedronki za aktywności na karcie kredytowej (plus 360zł cashbacku)

by | maj 26, 2024 | Karty bankowe,Promocje bankowe,Santander Consumer Bank,Zarabiaj | 0 Comments

Przed nami nowa promocja organizowana przez Santander Consumer Bank, specjalizujący się w kredytach. W ramach promocji, za założenie karty kredytowej i płacenie nią za...

Millennium Bank promocja 600 zł

Możesz dostać nawet 600zł od banku Millennium za aktywne korzystanie z ich konta osobistego

by | maj 25, 2024 | Bank Millennium,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Oto największa premia od banku Millennium! Do tej pory można było zdobyć maksymalnie 500 zł, ale w tej promocji bank oferuje aż 600 zł. Pierwsze 300 zł można zdobyć w...

Bank Pekao SA promocja 200 zł

Dostaniesz 200 zł od Pekao tylko za to, że pójdziesz do sklepu.

by | maj 25, 2024 | Bank Pekao S.A.,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

To kolejna edycja popularnej promocji Banku Pekao S.A. Jej największą zaletą nie jest wysokość bonusu, lecz wyjątkowo proste warunki. Wystarczy dokonać 5 płatności...

BNP Paribas konto osobiste promocja 490 zł

Załóż konto, wymieniaj waluty i weź 490zł od BNP Paribas

by | maj 22, 2024 | BNP Paribas Bank Polska,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

W obecnej promocji możesz zgarnąć bonus o wartości 490 zł – i wszystko to otrzymasz przelewem na swoje nowe konto. Żadnych voucherów, bonów ani kodów – wyłącznie...

Alior Bank promocja

Odbierz nawet 500 złotych za założenie konta w Alior Banku

by | maj 22, 2024 | Alior Bank,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Kto ma ochotę na atrakcyjny bonus od Alior Banku? Teraz każdy nowy i powracający klient może zgarnąć nawet 500 zł. Wszystko na jasnych i przejrzystych zasadach.Nie...

Ile cyfr ma numer konta jak to sprawdzić

Ile cyfr ma numer konta – jak to sprawdzić?

by | maj 13, 2024 | Konta bankowe | 0 Comments

Ile cyfr ma numer konta bankowego? Zasadniczo 26, a poszczególne sekwencje następujących po sobie liczb niekoniecznie są przypadkowe. Dodając do numeru rachunku kod PL,...

Konto oszczędnościowe w PKO BP jak założyć

Konto oszczędnościowe w PKO BP – jak założyć?

by | maj 12, 2024 | Inwestuj,Konta bankowe,Oszczędzaj | 0 Comments

W ofercie kont oszczędnościowych PKO Banku Polskiego dostępne są dwie propozycje rachunków. Zapoznaj się z ich warunkami, poziomem oprocentowania oraz kosztami...

Przelew SEPA co to jest przelew europejski SEPA jak działa i kiedy warto z niego korzystać

Przelew SEPA – co to jest przelew europejski SEPA, jak działa i kiedy warto z niego korzystać?

by | maj 11, 2024 | Konta bankowe | 0 Comments

Przelew SEPA to rodzaj przelewu zagranicznego, którego możesz użyć do przekazania środków w euro na konto za granicą. W Polsce oferuje go większość banków. Sprawdź, co...

Jak zamknąć konto w BNP Paribas

Jak zamknąć konto w BNP Paribas?

by | maj 10, 2024 | BNP Paribas Bank Polska,Konta bankowe | 0 Comments

Jak zamknąć konto BNP Paribas? O dziwo, nie możesz tego zrobić poprzez system transakcyjny. Na szczęście istnieją inne sposoby na to, aby zlikwidować rachunek bez...

Czy można zrezygnować z wakacji kredytowych

Czy można zrezygnować z wakacji kredytowych?

by | maj 10, 2024 | Dofinansowania,Inwestuj,Oszczędzaj | 0 Comments

Czy można zrezygnować z wakacji kredytowych? Wbrew pozorom, to co miało oznaczać finansową ulgę, dla niektórych kredytodawców okazało się prawdziwą pułapką....

Wakacje kredytowe 2024 Kiedy i dla kogo

Wakacje kredytowe 2024. Kiedy i dla kogo?

by | maj 8, 2024 | Dofinansowania,Inwestuj,Oszczędzaj | 0 Comments

Wakacje kredytowe zostaną przedłużone na 2024 rok. Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o wsparciu kredytobiorców. Kredytobiorcy będą mogli zawiesić raty...