To kolejna edycja popularnej promocji Banku Pekao S.A. Jej największą zaletą nie jest wysokość bonusu, lecz wyjątkowo proste warunki. Wystarczy dokonać 5 płatności kartą przez 3 miesiące, aby otrzymać bonus. Nie trzeba robić nic więcej!

Dodatkowo możesz uzyskać 7% zysku na swoich oszczędnościach przez 5 miesięcy.

Kto może skorzystać z tej okazji?

W promocji mogą uczestniczyć pełnoletnie osoby, które są nowymi klientami banku lub po 1 listopada 2021 r. nie posiadały konta ani lokaty w Pekao S.A. oraz nie mają żadnych produktów kredytowych w banku w trakcie trwania promocji.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 listopada 2021 r., również możesz wziąć udział i zgarnąć 200 zł w tej łatwej promocji.

Wszystko jest tutaj tak banalnie proste:

KROK #1: Załóż przez internet konto z kartą

Wejdź na stronę promocyjną, aby założyć konto „Przekorzystne” z kartą płatniczą.

Na podlinkowanej stronie zaakceptuj regulamin i kliknij czerwony przycisk. Następnie wypełnij formularz rejestracyjny, podając swoje dane, i wybierz opcję założenia konta na selfie.

KROK #2: Zweryfikuj swoją tożsamość

Jeśli wybrałeś opcję założenia konta z selfie, zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. o nazwie PeoPay.

Bank ułatwia instalację aplikacji: po rejestracji w promocji możesz zeskanować kod QR za pomocą aparatu telefonu lub kliknąć przycisk, aby otrzymać link do aplikacji przez SMS.

Zobaczysz ekran podobny do tego na obrazku poniżej:

Zweryfikuj swoją tożsamość Bank Pekao

Po otwarciu aplikacji PeoPay użyj opcji „kontynuuj wniosek” i zaloguj się danymi podanymi wcześniej. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zakładasz konto w ramach promocji.

Nie są wymagane żadne zgody marketingowe. Zakładanie konta dokończysz, robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie w celu potwierdzenia tożsamości.

Nie warto otwierać konta wspólnego w promocji, ponieważ oboje będziecie musieli spełnić warunki promocji, aby otrzymać jedną premię.

KROK #3: Wykonaj 15 płatności kartą podzielone na 3 miesiące

Zaczynając od miesiąca następującego po otwarciu konta, wykonaj co najmniej 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay, rozłożone na 3 kolejne miesiące (minimum 5 płatności w każdym miesiącu).

Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet zapłacić za bułkę w piekarni. Ważne, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem.

Otrzymasz bonus 200 zł najpóźniej do 15. dnia piątego miesiąca po otwarciu konta.

Kliknij, aby otworzyć konto i zgarnąć te 200 zł

Dodatkowy bonus: 7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys zł

Po otwarciu konta osobistego wystarczy, że otworzysz konto oszczędnościowe. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z promocyjnego oprocentowania 7% na oszczędności do kwoty 100 000 zł przez okres 152 dni, czyli 5 miesięcy.

Promocyjne oprocentowanie zostanie automatycznie zastosowane do Twoich oszczędności, dzięki czemu możesz cieszyć się atrakcyjnym zyskiem bez dodatkowych formalności.

Pamiętaj, że otwarcie konta oszczędnościowego w terminie jest kluczowe, aby skorzystać z tej oferty. Po zakończeniu okresu promocyjnego standardowe oprocentowanie zostanie przywrócone zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania banku.

Ile kosztuje konto w Pekao S.A.?

Pod względem opłat konto w Pekao S.A. wypada korzystnie na tle konkurencji, podobnie jak sama promocja. Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne.

Dla osób powyżej 26 lat, aby konto i karta były bezpłatne, należy w danym miesiącu wykonać co najmniej jedną płatność kartą oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku).

Korzystając z tego konta, warto pamiętać, aby ustawić potwierdzenia przelewów w aplikacji mobilnej (SMS-y są płatne) oraz korzystać wyłącznie z bankomatów Pekao S.A., aby uniknąć dodatkowych opłat.

Kliknij, aby otworzyć konto i zgarnąć te 200 zł

Najczęściej zadawane pytania:

Czy bank nie zaleje mnie telefonami reklamowymi?

Przyznaję, że to jedna z najczęstszych obiekcji naszych czytelników. Każdy chyba ma jakieś złe doświadczenia z nachalnymi sprzedawcami z call center. Jednak te czasy już minęły. Banki nie będą Cię zalewać masą telefonów. Częściej to będzie jakiś SMS lub powiadomienie z aplikacji, które łatwo zignorować. 

Czy jest tutaj jakiś haczyk?

Doskonale rozumiem tę obiekcję. Czasem promocje bankowe sprawiają wrażenie, że to zbyt piękne, aby było prawdziwe. Jednak z pełną odpowiedzialnością mogę zapewnić – nie ma żadnego haczyka, bo nie może go być. Zabrania tego prawo bankowe, a wszystkie warunki promocji muszą być (i zawsze są) dokładnie sprecyzowane w regulaminie promocji.

Czy można zamknąć konto po odebraniu premii?

Tak, nie ma tutaj żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Bank liczy, że w czasie promocji, konto spodoba Ci się tak bardzo, że będziesz chciał zostać z nim na dłużej, ale nikt nie może Cię do tego zmusić.

Co jeśli zapomnę spełnić, któregoś warunku promocji?

Jeśli już zdarzy Ci się jakiś błąd to zweryfikuj w regulaminie czy dyskwalifikuje Cię to z kolejnych etapów promocji. Bardzo często taki błąd powoduje utratę tylko części premii, a resztę możesz nadal zdobyć wykonując uważnie kolejne kroki.

Sprawdź podobne artykuły

BNP Paribas promocja 530 zł

Skorzystaj z darmowego bonusu od BNP Paribas. Dostaniesz aż 530 zł 

by | maj 28, 2024 | BNP Paribas Bank Polska,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Oto najnowsze wiadomości ze świata promocji: BNP Paribas wprowadza nową promocję "Gorący bonus", w której oferuje aż 530 zł premii za spełnienie określonych warunków....

Santander Bank Polska promocja 600 zł

Chcesz 600 zł na dowolne zakupy? Oto jak to możliwe

by | maj 27, 2024 | Konta bankowe,Promocje bankowe,Santander Bank Polska,Zarabiaj | 0 Comments

Santander Bank Polska rozpoczyna wakacyjny okres z hukiem, oferując aż 600 zł za otwarcie konta osobistego i spełnienie kilku prostych warunków. Promocja ta jest...

VeloBank promocja 600 zł

Wysoki BONUS od VeloBank. Zapewnij sobie dodatkowy bonus pieniężny . Otrzymasz 600 zł w tym 60 zł po 2 dniach

by | maj 27, 2024 | Konta bankowe,Promocje bankowe,VeloBank,Zarabiaj | 0 Comments

I takie zmiany lubimy! W popularnej w ostatnich miesiącach promocji VeloBanku, nadal możesz zgarnąć aż 600 złotych, ale teraz pierwsze 60 zł otrzymasz od razu w ciągu 2...

PKO Bank Polski promocja 300 zł

Dostaniesz nawet 300zł od PKO BP za założenie darmowego konta i robienie zakupów kartą Visa

by | maj 27, 2024 | Konta bankowe,PKO Bank Polski,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

To już druga edycja promocji od PKO BP, w której możesz zyskać nawet 300 zł w formie 5% zwrotu za płatności kartą. Premia podzielona jest na 6 miesięcy (maksymalnie 50...

ING Bank Śląski promocja 500 zł

Odbierz 500zł od ING za założenie konta i 2 proste aktywności

by | maj 26, 2024 | Konta bankowe,mBank,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Bank ING przedłuża promocję, w której utrzymuje rekordową stawkę (jak na nich), czyli kwotę 500 zł dla nowych i powracających klientów, którzy teraz otworzą konto....

mBank promocja 720 zł

Super oferta dla nowych klientów banku aż 720zł od mBanku za testowanie ich eKonta do usług

by | maj 26, 2024 | Konta bankowe,mBank,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Ale to dopiero niespodzianka! mBank pozytywnie nas zaskoczył, dorzucając do podstawowej promocji, gdzie można zgarnąć 520 złotych, niezły bonus: 200 złotych w e-kodach...

mBank promocja 530 zł

Wypróbuj eKonto do usług i zgarnij 530zł od mBanku

by | maj 26, 2024 | Konta bankowe,mBank,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

eKonto do usług to nowe konto w mBanku, które pojawiło się w ofercie od 3 kwietnia 2024 roku. Jeśli się na nie zdecydujesz, będziesz mógł nadal korzystać z darmowych...

Santander Consumer Bank promocja 400 zł

Santander Consumer Bank da Ci 400zł do Biedronki za aktywności na karcie kredytowej (plus 360zł cashbacku)

by | maj 26, 2024 | Karty bankowe,Promocje bankowe,Santander Consumer Bank,Zarabiaj | 0 Comments

Przed nami nowa promocja organizowana przez Santander Consumer Bank, specjalizujący się w kredytach. W ramach promocji, za założenie karty kredytowej i płacenie nią za...

Millennium Bank promocja 600 zł

Możesz dostać nawet 600zł od banku Millennium za aktywne korzystanie z ich konta osobistego

by | maj 25, 2024 | Bank Millennium,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Oto największa premia od banku Millennium! Do tej pory można było zdobyć maksymalnie 500 zł, ale w tej promocji bank oferuje aż 600 zł. Pierwsze 300 zł można zdobyć w...

Bank Pekao SA promocja 200 zł

Dostaniesz 200 zł od Pekao tylko za to, że pójdziesz do sklepu.

by | maj 25, 2024 | Bank Pekao S.A.,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

To kolejna edycja popularnej promocji Banku Pekao S.A. Jej największą zaletą nie jest wysokość bonusu, lecz wyjątkowo proste warunki. Wystarczy dokonać 5 płatności...

BNP Paribas konto osobiste promocja 490 zł

Załóż konto, wymieniaj waluty i weź 490zł od BNP Paribas

by | maj 22, 2024 | BNP Paribas Bank Polska,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

W obecnej promocji możesz zgarnąć bonus o wartości 490 zł – i wszystko to otrzymasz przelewem na swoje nowe konto. Żadnych voucherów, bonów ani kodów – wyłącznie...

Alior Bank promocja

Odbierz nawet 500 złotych za założenie konta w Alior Banku

by | maj 22, 2024 | Alior Bank,Konta bankowe,Promocje bankowe,Zarabiaj | 0 Comments

Kto ma ochotę na atrakcyjny bonus od Alior Banku? Teraz każdy nowy i powracający klient może zgarnąć nawet 500 zł. Wszystko na jasnych i przejrzystych zasadach.Nie...

Afiliacja co to jest

Afiliacja co to jest?

by | maj 26, 2023 | Afiliacja,Zarabiaj | 0 Comments

Afiliacja: Co to jest i jak zarabiać pasywnie?W obecnych czasach wiele osób poszukuje sposobów na dodatkowy zarobek. Afiliacja to popularna metoda pasywnego dochodu. W...